HGH сіняк на скуры страўніка пасля ін'екцый гармона росту чалавека - рашэнне

HGH сіняк на скуры страўніка пасля ін'екцый гармона росту чалавека - рашэнне

Прычыны з'яўлення сінякоў пасля ін'екцыі ХГЧ?

Дзве асноўныя прычыны з'яўлення сінякоў пасля ін'екцыі ХГЧ:

А) гэта няправільна занадта глыбокае ўвядзенне іголкі пад скуру.

Рашэнне - паспрабуйце ўводзіць іголку ў верхнія пласты скуры, а не глыбока

HGH сіняк на скуры страўніка пасля ін'екцый гармона росту чалавека

Б) капіляры размяшчаюцца побач з вамі, капіляры розных людзей размяшчаюцца на рознай глыбіні скуры, блізка альбо глыбока

куткі захоўваюцца, капіляры пашкоджваюцца і адбываецца мікробнае крывацёк пад скурай і ў выніку гематомы

раствора, паспрабуйце зрабіць ін'екцыю ў іншым месцы на скуры, напрыклад, у плячо, жывот і г.д.

Папярэдняя артыкул Як перакласці інструкцыі HGH на не англійскую мову?
Наступны артыкул Час ўвядзення HGH, рэкамендацыі дазавання генатропіна МЕ

пакінуць каментар

Каментары павінны быць зацверджаны да з'яўлення

* Абавязковыя для запаўнення палі